9نکته طلایی قبل از خرید فالوور

اینستاگرام در آغاز تنها فضایی جهت انتشار محتواهای سرگرم‌کننده و جالب بود که به شدت مورد استقبال نسل جوان جامعه قرار گرفت. اما رفته، رفته شاهد تغییرات شگرفی در این پلتفرم بوده‌ایم. امروزه، اینستاگرام از محبوبیت بالایی میان اشخاص و تجارت‌ها برخوردار شده است.
دلیل این محبوبیت بسیار واضح است. امروزه کمتر کسی را می‌یابید که در اینستاگرام حساب کاربری نداشته باشد یا حداقل یک‌بار یکی از پست‌های اینستاگرام را روی گوشی شخص دیگری مشاهده نکرده باشد.
تجارت‌ها نیز به خوبی از این فرصت بهره برده‌اند. خرید فالوور  به یکی از دغدغه‌های برندها تبدیل‌شده است. البته چنین دغدغه‌ای چندان هم بی‌دلیل نیست. زمانی که جامعه بزرگی از مخاطبان یک‌جا جمع شوند، زنگ‌ها برای تیم بازاریابی به صدا در می‌آید. این افراد به دنبال شکار موقعیت‌های ارزشمند هستند و اینستاگرام به خوبی این فضا را فراهم کرده است.
تجارت‌هایی که فرصت را غنیمت شمرده و از ویژگی‌های ارزشمند اینستاگرام غافل نمانده‌اند، به جامعه وسیعی از کاربران و مخاطبان دسترسی یافته‌اند. این کاربران همان مشتریان احتمالی تجارت هستند. اما رمز موفقیت در این فضا همچنان در تعداد دنبال‌کنندگان نهفته است. خرید فالوور اینستاگرام به عنوان راهکاری طلایی به کمک تجارت‌ها آمده است.
دنبال کنندگان تجارت شما در عین حال، مشتریان احتمالی و هم افرادی هستند که تجارت را به دیگران معرفی خواهند کرد. به همین دلیل زمزمه‌های خرید فالوور اینستاگرام از گوشه و کنار شنیده می‌شود. اما شما به دنبال خرید فالوور واقعی هستید و نه خرید فالوور ارزان اینستاگرام. در ادامه نکات طلایی در خرید فالوور اینستاگرام را با شما در میان می‌گذاریم.

۱. جهت خرید فالوور به یک سایت معتبر مراجعه کنید

سایت معتبر می‌تواند بخش زیادی از نگرانی‌های شما را برطرف کند. به همین دلیل قبل از هر اقدامی باید یک تامین‌کننده موثق و قابل‌اعتماد را انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید، اینستاگرام با تمام قوا در حال شناسایی متقلبان و کلاه‌برداران است.
مراقب باشید تا طعمه چنین تجارت‌هایی نشوید. اینستاگرام در سال ۲۰۱۸، تحقیقات گسترده ای را پایه‌ریزی کرده و حجم زیادی از حساب‌های که با خرید فالوور فیک اینستاگرام، مشغول به فعالیت بودند را مسدود کرد. چنین سرنوشتی به هیچ عنوان خوشایند نیست.
حاضرید جهت خرید فالوور اینستاگرام به یک تجارت کوچک و ناشناخته مراجعه کنید یا ترجیح می‌دهید از یک برند خوشنام در راستای خرید فالوور اینستاگرام کمک بگیرید؟

۲. خرید فالوور واقعی یا خرید فالوور فیک اینستاگرام؟

امروزه سایت‌های بسیاری با وعده‌های دروغین وسوسه خرید فالوور فیک اینستاگرام را فضای اینستاگرام پراکنده کرده‌اند. اما این کار، تمام زحمات شما را به باد خواهد داد. پس در انتخاب تامین‌کننده مناسب دقت کنید.
ابزارهای پیمایشگر اینستاگرام همواره گوش به زنگ هستند. افزایش ناگهانی و غیرطبیعی تعداد فالوور ها نشانه خوبی نیست. پس به دنبال خرید فالوور فیک اینستاگرام نباشید و به یاد داشته باشید که خرید فالوور ارزان اینستاگرام لزوماً به معنای هوش سرشار شما نیست، بلکه احتمالاً علت شومی در پس این ارزانی قرار دارد. به قول معروف همیشه ارزان بودن بی دلیل نیست.
خرید فالوور واقعی اینستاگرام سرنوشت برند شما را متحول می‌کند. با خرید فالوور ایرانی از یک سایت معتبر آینده درخشانی را در تجارت خود پایه‌ریزی می‌کنید. نتایج این اقدام هوشمندانه مدت های مدیدی در تجارت شما مشاهده می‌شود.

۳. فالورهای فیک را به راحتی تشخیص دهید.


در هنگام خرید فالوور این نکته را در نظر داشته باشید که فالوورهای فیک به سادگی قابل‌شناسایی هستند. این قبیل حساب‌های کاربری، دنبال کنندگان بسیار اندکی دارند، چنین حساب‌هایی از تصاویر تصادفی به عنوان تصویر پروفایل بهره برده‌اند یا هیچ‌گونه تصویری ندارند. از این گذشته، تعداد پست‌های این گونه حساب‌ها نیز بسیار ناچیز و غیرواقعی است.

نام‌های کاربری که بحث دیگری است. غالباً این نام‌ها از مجموعه‌ای از حروف و علائم تصادفی تشکیل شده‌اند که به هیچ عنوان طبیعی به نظر نمی‌رسد.

۴. تنظیم قرارداد خرید فالوور

در هنگام خرید فالوور ، قرارداد مدونی را با سایت تامین‌کننده تنظیم کنید. قرارداد مذکور باید حاوی اطلاعات زیر باشد:
● مشخصات فردی طرفین قرارداد
● تاریخ خرید فالوور
● درج توضیحاتی در خصوص پکیج و خرید فالوور های ایرانی
● زمان دقیق افزوده‌شده فالوور های خریداری‌شده
● نحوه پرداخت وجه لازم جهت خرید فالوورهای واقعی اینستاگرام
در صورتی که تجارت معتبری را جهت خرید فالوور انتخاب کرده باشید در عقد قرارداد مشکلی نخواهید داشت.

۵. جهت پرداخت هزینه خرید فالوور از یک درگاه امن استفاده کنید

وجه را به حساب شخصی، طرف قرارداد خود واریز کنید. به این صورت از خرید فالوور واقعی اینستاگرام اطمینان حاصل می‌کنید. درگاه های معتبر اعم از: درگاه امن پی(pay.ir) درگاه امن زرین پال(zarinpal.com)و…امنیت پرداخت شما را تامین می‌کنند.
در هنگام خرید فالوور اینستاگرام به هیچ عنوان به راه‌های دیگر جهت پرداخت وجه، اعتماد نکنید.

۶. از تجارت های چند منظوره کمک بگیرید

جهت خرید فالوور خود به سراغ تجارت‌هایی بروید که مجموعه‌ای از خدمات را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. در حقیقت یکی از نشانه های تشخیص سایت‌های متقلب نیز همین موضوع است.
آیا سایت مورد نظر شما تنها در زمینه فروش فالوور اینستاگرام فعالیت دارد؟ در هنگام انتخاب تجارت مورد نظر خود این نکته را در نظر بگیرید که، تجارت مورد نظر شما باید در زمینه های دیگری، همچون فروش ویو اینستاگرام و فروش لایو اینستاگرام نیز فعالیت داشته باشد.
چنین تجارت‌هایی خدمات گسترده‌تری را در اختیار شما قرار می‌دهند و به این ترتیب با اطمینان خاطر در راستای خرید فالوور ایرانی موردنیاز خود وارد عمل می‌شود.

۷. خرید فالوور ایرانی حقیقی تجارت شما را متحول می‌کنید

در صورتی که خرید فالوور را از منابع دستی به انجام رسانده باشید، شاهد اثرات شگفت‌انگیز افزایش فالوور های خود خواهید بود. در کمترین زمان ممکن تعداد دنبال‌کنندگان شما به شدت افزایش‌یافته و شما در جامعه اجرای خود به خوبی دیده خواهید شد. کاربران با مشاهده تعداد فالوور های شما به جمع تجارت شما افزوده می‌شوند.
در این حالت خرید فالوور اینستا گرام، به معنای واقعی به رونق تجارت شما منجر می‌شود. چراکه فالوور بیشتر به معنای اعتبار و مقبولیت برند شما است.
در صورتیکه از کیفیت بالایی برخوردار هستید و با تمام قوا در حال رشد و یادگیری قرار دارید، با خرید فالوور اینستاگرام می‌توانید شانس دیده شدن تجارت خود را به مراتب افزایش دهید.

۸.چند نکته پایانی بسیار مهم در خرید فالوور


● سعی کنید از ابتدا فالوور و لایک با حجم بالا نخرید با خرید کم شروع کنید
● چک کنید افزایش فالوور بطور کامل انجام شده باشه
● بلافاصله بعد از گذاشتن هر بار پست برای مثال ۱۰۰۰ فالوور از وبسایت فالوور ایرانی بخرید
● بعد از اینکار میتونید به اندازه ۳۰ درصد تعداد فالوورهایی که میخرید برای هر پست لایک بخرید
● توصیه میکنم یک روز در میان پست بگذارید
●اگه پست شما ویدیویی باشه علاوه بر لایک به همون مقدار بازدید واسه پست خودتون بخرید


۹. داشتن پشتیبانی قوی و پاسخگو


اخیرا مشاهده شده است خیلی از سایتهایی که در زمینه خرید فالوور و لایک اینستاگرام فعالیت میکنند بعد از ثبت سفارش بدون انجام سفارش مشتریان از پاسخ به انها خودداری میکنند یا اصلا هیچ راه ارتباطی ندارند پس حتما قبل خرید فالوور برای پیجتون قسمت ارتباط با ما سایت رو چک کنید و از واقعی بودن اون مطمئن بشید.